Manchester United se zaměřil na hvězdu Southamptonu Jasona Wilcoxe

Comments · 187 Views

Manchester United se zaměřil na hvězdu Southamptonu Jasona Wilcoxe

Letní přestupové okno Levné Dresy Na Fotbal Manchester United se rýsuje jako období výrazných změn, a to nejen na hřišti. Nový majitel Sir Jim Ratcliffe neztrácí čas a snaží se prosadit své záměry, přičemž nábor zaměstnanců v zákulisí je stejně důležitý jako případné příchody na hřiště. Klíčovým cílem této přestavby je fotbalový ředitel Southamptonu Jason Wilcox.

Wilcox přišel do Southamptonu v roce 2022, ale jeho pověst ho předchází. Strávil více než deset let v Dětský Fotbalový Set Manchester City, naposledy jako ředitel akademie, a je mu připisována zásluha za výchovu mladých talentů, jako jsou Phil Foden, Rico Lewis a Cole Palmer. Tyto zkušenosti s rozvojem mládeže se dokonale shodují s Ratcliffovou vizí pro klub.

Předpokládá se, že United mají zájem, aby Wilcox zastával významnou roli v obnoveném fotbalovém oddělení, případně jako technický ředitel. Pracoval by po boku dalšího příchozího, Dana Ashwortha, vysoce uznávaného bývalého sportovního ředitele Brightonu a Hove Albionu. Ashworth, který je v současné době na zahradnické dovolené v Newcastlu United, je dalším cílem Ratcliffova náboru.

 

Český Fotbalový

Získat Wilcoxovy služby však nebude jednoduché. Údajná nabídka Dětské Fotbalové Dresy Manchester United na kompenzaci nesplnila očekávání Southamptonu. Svatí, kteří v současné době usilují o okamžitý návrat do Premier League po sestupu, jsou také nespokojeni s načasováním tohoto přístupu, což by mohlo narušit jejich vlastní plány.

Navzdory těmto překážkám jsou United i nadále přesvědčeni, že se jim podaří získat svého muže. Ratcliffe považuje Wilcoxe za pilíř při přetváření klubu, za někoho, kdo dokáže identifikovat a vychovat další generaci hvězd, které budou oblékat slavný červený dres. Wilcoxův úspěch při objevování klenotů v Manchester City spolu s jeho nedávnými zkušenostmi ze Southamptonu, kdy se mu podařilo přivést talentované mladíky, jako jsou Shea Charles, Taylor Harwood-Bellis, Roméo Lavia a Gavin Bazunu, z něj dělá velmi atraktivní nabídku.

Toto zaměření na rozvoj mládeže je v souladu s Ratcliffovou širší strategií. Přestože se zavázal, že bude jmenovat hráče "světové úrovně", jeho prioritou není jen utrácet peníze za zavedené superhvězdy. Nedávno bagatelizoval možnost takovýchto podpisů, za které si "štěstí kupuje úspěch", a místo toho zdůraznil důležitost hledání a výchovy nové generace fotbalových velikánů. Tato filozofie odráží přístup, který mu dobře posloužil ve společnosti INEOS, kde jsou organický růst a dlouhodobá vize základem úspěchu společnosti.

Snaha získat Wilcoxe znamená posun v přestupové strategii United. Klub sice stále potřebuje řešit slabiny v hráčském kádru, ale zároveň se pevně soustředí na budování silných základů pro budoucnost. Wilcoxovy odborné znalosti v oblasti rozvoje mládeže spolu s Ratcliffovým závazkem k dlouhodobému plánování naznačují novou éru Manchester United, která je postavena na domácích talentech a udržitelném přístupu k úspěchu.

Comments